Kvalitná internetová stránka | 1. Lacné WWW stránky - Lacné WWW stránky, vizitky, letáky, eshopy, tlač, reklama

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kvalitná internetová stránka | 1. Lacné WWW stránky

Tvorba dobrej stránky...
Aká je to KVALITNÁ internetová stránka?

  • korektne vytvorenáštruktúrovaná

  • zaujímavá

  • optimalizovaná pre vyhľadávače

  • s kvalitným obsahom

kvalitná stránka

- aby ste dosiahli efekt, ktorý od stránky vyžadujete (všeobecne aby výnos z predaja Vášho tovaru bol vyšší ako suma ktorú ste do toho vložili). Samozrejme webová stránka má aj ďalšie významy viac na (v\'fdhody webu).

- jednoduchá
– nie sú v móde a už vôbec nie sú praktické zložité animácie a podklady, ktoré stránku robia neprehľadnou a zložitou! Používatelia internetu sú zvyknutý nájsť informácie v čo najkratšom čase. Ak sa stránka bude dlho načítavať, bude komplikovaná a na prvý pohľad sa z nej nebude dať vyčítať čo záujemca potrebuje, riskujete že sa radšej pozrie inam – veď je to len zopár kliknutí myšou... a preto sú jednoduché stránke v obľube!

- prehľadná
– zahrnúť návštevníka stránky množstvom informácií už na úvodnej strane nie je dobrý nápad. Ak zákazníka zaujme úvod, pozrie sa aj do jednotlivých podstránok aby nazbieral potrebné informácie. Samozrejme je dôležité aby presne vedel, kde to čo chce nájde. Dôležité je zamyslieť sa nad jasnou štruktúrou stránky. Vyhľadávací algoritmus použitý na stránke môže byť len prínosom.

- zaujímavá
– pútavá stránka s netuctovými sloganmi

- kompatibilná
– ak sa webová stránka nezobrazuje užívateľovi správne na internetovom prehľadávači, ktorý bežne používa, nebude obvykle pátrať po tom, v čom je chyba – jednoducho preklikne na druhú webstránku.

- optimalizovan\'e1 pre vyhľad\'e1vače
– vytvorená podľa konkrétnych pravidiel, tak aby ju internetové vyhľadávače, napr. google vedeli jasne identifikovať a priradiť k hľadaniu záujemca. Pri tvorbe stránok by sa na to malo odzačiatku prihliadať

- aj na internete sa však zvádza krutý konkurenčný boj
o zákazníka. Zaoberá sa týmto internetová marketingová stratégia a reklama, ktorou sa budem zaoberať na špecializovanom internetovom serveri.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky